Jeřáby a minijeřáby

Pronájem autojeřábů a dalších zdvihacích zařízení

Mimo pronájmu pracovních plošin jsme schopni nabídnout i pronájem další stavební techniky. Již s několikaletou praxí provozujeme pronájem autojeřábů vč. obsluhy. Působíme především v Ústeckém kraji – Louny, Žatec, Chomutov, Most a přilehlé obce; ovšem díky bezkonkurenční ceně dopravy jsme schopni přistavit autojeřáby i do Prahy a jiných regionů. Kromě pronájmu jeřábů nabízíme i prodej zdvihací techniky, konkrétně minijeřáby značky BG – Lift, o kterých se dočtete níže.

Pokud by autojeřáby nenaplňovaly Vaše požadavky, máme na pronájem i mnoho další zdvihací techniky, například vysokozdvižné vozíky nebo autoplošinu s hákem místo koše. Samozřejmostí je i odborná konzultace zdarma na telefonním číslem +420 604 579 021.

Minijeřáby BG Lift

Fenoménem poslední doby jsou malé a univerzální minijeřáby. Již několik let proto nabízíme na prodej i pronájem minijeřáby italské značky BG Lift. Tento výrobce se minijeřábům věnuje již 25 let a je tak již etablovaným hráčem na celosvětovém trhu minijeřábů.

K prodeji nabízíme kompletní řadu minijeřábů na pásovém podvozku – M060, M250, M300, CWE 525 a CWE 525 RT. Nosnosti těchto jeřábů jsou od 0,6 do 5,25 tuny. Nově nabízíme i minijeřáb na automobilovém podvozku T250. Největší využití minijeřábů se prozatím jeví ve sklářském průmyslu, ovšem především větší druhy minijeřábů dokáží v mnoha ohledech suplovat velké autojeřáby za pouhý zlomek ceny.

Kompletní nabídku minijeřábů najdete na stránce prodeje.

M250 minijeřáb
Back to top
Translate »