Pronájem minijeřábů

Minijeřáby BG Lift

Fenoménem poslední doby jsou malé a univerzální minijeřáby. Již několik let proto nabízíme na prodej i pronájem minijeřáby italské značky BG Lift. Tento výrobce se minijeřábům věnuje již 25 let a je tak již etablovaným hráčem na celosvětovém trhu minijeřábů.

Na poli pronájmu se prozatím nejvíce osvědčil model M250. Tento minijeřáb disponuje průjezdní šířkou pouhých 780 mm, přičemž má nosnost 2,5 tuny a teoretický dosah až 17 m. Pronájem s obsluhou nabízíme v celém severozápadním regionu: Louny, Most, Litvínov, Žatec, Chomutov, Rakovník, Karlovy Vary, Plzeň a všechny přilehlé obce. Díky bezkonkurenční dopravě (o polovinu výhodnější než u velkých autojeřábů) jsme schopni ale zajistit pronájem téměř po celé České republice.

K prodeji nabízíme kompletní řadu minijeřábů na pásovém podvozku – M060, M250, M300, CWE 525 a CWE 525 RT. Nosnosti těchto jeřábů jsou od 0,6 do 5,25 tuny. Nově nabízíme i minijeřáb na automobilovém podvozku T250. Největší využití minijeřábů se prozatím jeví ve sklenářském průmyslu, ovšem především větší druhy minijeřábů dokáží v mnoha ohledech suplovat velké autojeřáby za pouhý zlomek ceny.

Kompletní nabídku minijeřábů najdete na stránce prodeje.

Pro vysoký zájem jsme vytvořili specializované stránky věnující se pronájmu minijeřábů a autojeřábů: http://jeraby-rybacek.cz

M250 minijeřáb

Aktuálně nabízené minijeřáby

Vakuová přísavka Righetti

Mimo standardního vybavení minijeřábu k pronájmu nabízíme i přísavku na sklo italského výrobce Righetti. Přísavka je vhodná na téměř libovolnou velikost zdvihaného materiálu – disponuje 8 přísavkami, které lze složit do větších i menších rozměrů. Zároveň je možné některé přísavky sundat a složit pouze do přímkového profilu.

Rozměry savky v kompletně složeném stavu jsou 863 x 666 mm (čtvercový profil), případně lze upravit na cca 2000 mm x 450 mm. V plně rozloženém stavu je velká 2248 x 1596 mm a disponuje nosností 800 kg.

Přísavka Righetti je jištěna dvěma nezávislými okruhy, lze s ní rotovat o 360 ° a vyklápět o 90 °. Pohon je zajištěn snadno dobíjtelnými bateriemi.

Veškeré informace najdete v prospektu.

savka-main
Back to top
Translate »