Prodej plošin a minijeřábů

Prodej pracovních plošin

Jednou z našich hlavních domén je prodej pracovních plošin, kde nabízíme širokou nabídku všech typů plošin, jako jsou plošiny na automobilovém podvozku, samohybné plošiny, přívěsné plošiny, nůžkové plošiny, pásové plošiny a plošiny sloupové a speciální.

Jaké plošiny nabízíme

V posledních letech se specializujeme na dodávky nástaveb pracovních plošin na automobilovém podvozku, kde dlouhodobě spolupracujeme s výrobci plošinových nástaveb CELA a SOCAGE. Tito dva výrobci se vzájemně perfektně doplňují a díky nim jsme schopni nabídnout nejširší nabídku autoplošin na trhu. Firma CELA navíc nabízí i plošiny pásové (tzv. spider), u nichž pozorujeme v posledních letech značný nárůst poptávek i objednávek. Neméně důležitým dodavatelem je britský výrobce NIFTYLIFT. Firma NIFTYLIFT je největší světový výrobce přívěsných plošin a v oblasti samohybných plošin nabízí několik zajímavých modelů, které se odlišují od konvenčních konkurenčních výrobků. Na poli sloupových a nůžkových zdvihacích zařízení nabízíme produkty značek BRAVI, AIRO a JLG. Vzhledem k velkému obratu strojů nabízíme k prodeji i větší množství použitých strojů a zařízení. Použité plošiny jsou vždy prověřeny našimi techniky a jsou dodávány s kompletní dokumentací nutnou pro provoz v ČR a SK.

Prodej plošin Louny

Požární plošiny

Zároveň jsme jediná firma na trhu, která se stabilně již 25 let zabývá i požárními plošinami a to jak z hlediska prodeje, tak i servisu. V oblasti servisu se orientujeme na servis modelů AP27 a dále pak na značky CELA a MAGIRUS. Firma CELA je i naším současným dodavatelem nových hasičských plošin až do zásahové výšky 75 metrů. Rovněž se zabýváme i různými speciálními plošinami do výbušných prostředí, izolovanými plošinami, plošinami na kolejovém podvozku atd.

Působíme i na německém trhu

V roce 2015 jsme se v oblasti prodeje a servisu pracovních plošin na automobilovém podvozku rozšířili i na německý trh, kde zastupujeme firmu CELA, vyrábějící kvalitativně i parametrově nadstandardní produkty.

Naše nabídka pracovních plošin

Plošina do 3,5 t
Do 3,5 t

Na automobilovém podvozku do 3,5 t

Mezi jednu z našich největších domén patří prodej autoplošin do 3,5 tuny. Jejich výhoda je zřejmá – k jejich řízení postačuje řidičské oprávnění „B“. Další obrovskou výhodou jsou pak excelentní průjezdní parametry, což v kombinaci se zajímavými pracovními dosahy činí z tohoto typu plošin jedny z nejprodávanějších typů plošin na trhu.

dt30-1
Nad 3,5 t

Na automobilovém podvozku nad 3,5 t

Autoplošiny nad 3,5 tuny se vzdávají své výhody provozovatelnosti pouze s řidičským oprávněním „B“, ovšem na druhou stranu nabízejí naprosto bezkonkurenční pracovní dosahy, sjízdnost v terénu a vysokou nosnost koše.

Pásová plošina
Pásové plošiny

Pásové plošiny

V porovnání ke své velikosti vynikají pásové plošiny velikými dosahy. Většina našich pásových plošin je dodávána na šedých nešpinících pásech, není tedy problém je využívat jak v náročném terénu, tak v interiérech. K pásovým plošinám nabízíme rovněž prodej vozíků na jejich přepravu.

Samohybná plošina
Samohybné plošiny

Samohybné plošiny

Samohybné pracovní plošiny najdou největší uplatnění na dlouhodobějších projektech a stavbách. Velikou výhodou je jejich kompaktnost. Nabízíme všechny druhy samohybných plošin – sloupové, nůžkové, kloubovoteleskopické v halových i terénních variantách. K zákazníkům tento typ plošin zavážíme na odtahových speciálech.

Přívěsné pracovní plošiny

Přívěsné pracovní plošiny

Přívěsné pracovní plošiny tvoří jakýsi kompromis mezi autoplošinami a samohybnými plošinami. Jsou poměrně kompaktní s dobrými průjezdními parametry, nabízíme je s vlastní dopravou i s naší asistencí.

Hasičské plošiny

Hasičské plošiny

Věnujeme se rovněž prodeji velikých požárních plošin. V tomto segmentu máme exkluzivní zastoupení firem CELA a Magirus, které nabízejí plošiny se zásahovou výškou až 75 metrů.

Back to top
Translate »