Servis

Pojízdný servis plošin s dlouholetou zkušeností

Samozřejmostí k námi dodávaným plošinám je i záruční a po záruční servis. Jsme autorizovaným servisním centrem pracovních plošin značek CELA, NIFTYLIFT, SOCAGE, AIRO, BRAVIISOL, JLG, CMC a SAFI. V současné podobě nabízíme kompletní servisní služby na celém území ČR a Slovenska, kde se snažíme o maximálně rychlou reakci. Naší novou koncepcí servisu je poskytovat mobilní servis přímo u zákazníka. Vzhledem k velkému objemu prodaných pracovních plošin v posledních několika letech máme možnost nákladově optimalizovat výjezd technika a v průběhu jednoho výjezdu obsloužit několik zákazníků najednou. Tato koncepce plánování servisu nám umožňuje rozložit náklady na servisní výjezd mezi více zákazníků a nabídnout tak cenově výhodný a rychlý servis. V současné době disponujeme 8 mobilními dílnami a náš servisní tým prochází každoročně několika školeními u světových výrobců pracovních plošin.

Naše servisní aktivita dále zahrnuje servis starších montážních plošin MP10, MP13, MP16, MP27, PVP27. Na tyto typy plošin nabízíme nejen běžný servis a údržbu, ale také přestavby plošin na nové podvozky nebo kompletní generální opravy. Na provozovně v Lounech je dále provozován samostatný hydraulický servis pro servis hydrauliky na zemědělské, stavební, komunální a ostatní technice.

Plošiny Rybáček - pojízdný servis plošin

Naše společnost dále disponuje plně vybaveným skladem náhradních dílů pro různé typy plošiny. Náš sklad momentálně obsahuje několik tisíc položek.

V neposlední řadě poskytujeme servis i na plošiny značek Oil&Steel, CTE, GSR, ISOLI, MULTITEL atd.

Nabízíme široký sortiment výbavy

Již několik let nedodáváme pracovní plošiny pouze v takovém stavu, v jakém je dodávají výrobci. Snažíme se vždy vyjít maximálně vstříc zákazníkům a proto nabízíme široké možnosti přizpůsobení. Mezi jedno z nejčastějších patří dodávka boxů na nářadí, hasičské přístroje a jiné. V této oblasti je naším hlavním dodavatelem italská firma Bawer, celosvětový dodavatel ocelových výrobků, včetně chirugických.

Výčtem doplňků níže ovšem náš seznam nekončí. Jsme schopni zajistit téměř všechno vybavení, které souvisí s prácí ve výškách – například postroje. Budete-li cokoliv potřebovat, neváhejte nás kontaktovat.

Revize, prohlídky, školení

Mezi naše aktivity se dále řadí provádění revizí zdvihacích zařízení, pravidelné roční prohlídky a školení obsluhy pracovních plošin.

Dále nabízíme

  • opravy konstrukce po havárii (ramena, koše apod.)
  • výměnu hydromotorů otoče JVS za orbitové motory
  • montáž elektropohonu 220 V a 380 V
  • montáž měničů 12 V / 24 V
  • desky logiky nové i výměnou
  • opravy plošinových ramen
  • výrobu hydraulických hadic
  • revize a školení obsluhy
Back to top
Translate »