Pronájem plošin

Pronájem pracovních plošin a stavební techniky

V naší firmě se snažíme rozvíjet i pronájem pracovních plošin, kde nabízíme kompletní škálu plošin s pracovní výškou do 22m. Naše flotila obsahuje plošiny téměř všech typů pro nasazení ve venkovním prostředí i v interiéru. Další konkurenční výhodou je rozšíření našich služeb o vysokozdvižné vozíky DESTA, autojeřáby AD20 a autojeřáb Liebherr LTM 1030 s nosností do 35t. V řadě případů jsme tedy schopni zákazníkovi nabídnout kompletní „balíček“ strojů potřebných na stavbě a optimalizovat tak cenovou nabídku ve prospěch zákazníka. Schopnost nabídnout širší mix mechanizace se stala naší významnou konkurenční výhodou. V českých podmínkách je naší konkurenční výhodou také možnost pronájmu autoplošin bez obsluhy.

Pronájem manipulátoru Manitou Louny, Plzeň

V roce 2023 jsme pro veliký zájem zahrnuli do pronájmu i manipulátory Manitou. Pronájem nabízíme jak s naší vyškolenou obsluhou, tak i bez obsluhy na všech našich pobočkách, jmenovitě tedy Plzeň, Louny a přilehlé obce.

Kde pronajímáme

V oblasti pronájmu se specializujeme na Ústecký kraj – Louny, Žatec, Chomutov, Litvínov, další přilehlé obce a především průmyslové zóny (Triangle, Joseph, …). Jsme ovšem schopni nabídnout pronájem do všech koutů České republiky, dokonce i do zahraničí.

Dne 1.7.2019 jsme také otevřeli novou pobočku v Plzni. Pronájem veškeré techniky tedy nabízíme i ve všech lokalitách plzeňského regionu: Pronájem Plzeň, Klatovy, Rokycany, Stříbro a další.

pronájem pracovních plošin

Plošiny na automobilovém podvozku

Autoplošiny jsou ideální volbou pro zákazníky, které potřebují pracovat na několika od sebe vzdálených místech (typicky třeba veřejné osvětlení). K řízení totiž postačuje řidičské oprávnění „B“ a většina lidí si je tak schopna plošiny sama dovézt tam, kam potřebuje. Svojí univerzálností ovšem autoplošiny často suplují i jiné typy plošin na všech možných akcích.

Nůžkové plošiny

Nejběžnějším typem plošin k pronájmu jsou u nás nůžkové pracovní plošiny. Disponujeme pracovní výškou od 5 do 16 metrů. Mezi největší přednosti tohoto druhu plošin patří bezesporu kompaktnost, jsou konstruovány tak, aby byly schopné projet uzkými průjezdy. Další velikou výhodou je samozřejmě nízké nájemné.

Kloubovoteleskopické plošiny

Kloubovoteleskopické plošiny hrají velikou roli především na stavbách. Oproti nůžkovým plošinám disponují velikými bočními dosahy, které umožňují ve výšce překonávat nejrůžnější překážky. Oproti nůžkovým plošinám mají bohužel celkově horší průjezdní vlastnosti a o něco výšší denní sazby za pronájem. Jak nůžkové, tak kloubovoteleskopické plošiny zavážíme k zákazníkům na odtahových speciálech.

Přívěsné plošiny

Přívěsné plošiny tvoří ideální kompromis mezi autoplošinou a samohybnými stroji. Námi dodávana technika disponuje excelentními bočními dosahy a průjezdními vlastnostmi. Navíc si většina zákazníků přívěsy zaváží sama, což je další veliký klad šetřící náklady na dopravu.

Back to top
Translate »