Pronájem autojeřábů

Pronájem autojeřábů a dalších zdvihacích zařízení

Mimo pronájmu pracovních plošin jsme schopni nabídnout i pronájem další stavební techniky. Již s několikaletou praxí provozujeme pronájem autojeřábů vč. obsluhy. Působíme především v Ústeckém kraji – Louny, Žatec, Chomutov, Most a přilehlé obce; vzhledem k velmi výhodné ceně dopravy jsme schopni přistavit autojeřáby i do Prahy a jiných regionů.

Naše jeřáby procházejí pravidelnými revizemi i kvalifikovaným servisem přímo od firmy Liebherr. Na pokud možno nejvyšší úrovni se snažíme držet i kvalifikaci našich jeřábníků, abychom poskytovali jeřábové práce v co možná nejvyšší kvalitě.

Po otevření nové plzeňské pobočky v roce 2019 nabízíme pronájem autojeřábů rovněž na této pobočce. I zde nabízíme jeřábové práce naším kvalifikovaným personálem.

Pokud by autojeřáby nenaplňovaly Vaše požadavky, máme na pronájem i mnoho další zdvihací techniky, například vysokozdvižné vozíky nebo autoplošinu s hákem místo koše. Samozřejmostí je i odborná konzultace zdarma na telefonním číslem +420 604 579 021.

Kromě pronájmu jeřábů nabízíme i prodej zdvihací techniky, konkrétně minijeřáby značky BG – Lift, o kterých se dočtete zde.

Pro vysoký zájem jsme vytvořili specializované stránky věnující se pronájmu minijeřábů a autojeřábů: http://jeraby-rybacek.cz

Back to top
Translate »